Jak jsem potkal ryby!

Další společný týden s rodinou a prostor pro vaše tvoření! My ve školce připravíme rybníky i říčky a potoky. Vy zase doma s dětmi nějaké ty rybky. Až to dáme dohromady, bude to určitě veliká krása!

Rybičky do školky můžete nosit s předstihem, nejlépe do pondělí 15.4.

Sobota 20.duben

Malí zahradníci

V tomto týdnu nás bude zajímat vše, co roste. Budeme pozorovat fazole, hrášek a možná i jiná semínka.. jak klíčí a rostou. Dozvíme se, co pro svůj růst potřebují a jak o ně pečovat.

Pondělí 22.duben - sobota 27.duben

Pohádka: O kominíku Josífkovi

Do školky přijede Divadlo Matýsek s pohádkou, která vypráví příběh o štěstí kominíka Josífka, které se mu jednoho dne, aniž si to uvědomí, vytratí jako dým z komínu. Cena bude upřesněna dle počtu zúčastněných dětí a odečtena z kulturního fondu.

Pondělí 29.duben

Společná oslava narozenin a svátků dětí

V úterý 30. dubna oslavíme narozeniny a svátky kamarádů.

úterý 30.duben

Trička pro předškoláky

Milí rodiče,

tento rok bychom "AKCI TRIČKA" pojali trochu jinak... Mohli bychom dětem objednat trička natištěná,, za odpovídající cenu.. ALE: My bychom si je raději s dětmi vyrobily samy!

Co potřebujeme? Doneste prosím do školky dětem čistě bílé bavlněné tričko (nejlépe nové) a předejte třídní učitelce. My je pak s dětmi v průběhu následujících týdnů patřičně nazdobíme..

Děti trička dostávají na rozloučení s předškoláky a berou si je na školní výlet..

Věříme, že takto vytvořená trička budou mít pro děti zvláštní hodnotu a snad pro ně budou i připomínkou chvil strávených ve školce..

Neděle 30.červen