JAK JSEM POTKAL RYBY

Jaro je plné nového života. Nezbytná pro život je voda. A ve vodě jsou ryby. My si ve třídě připravíme řeky, rybníky, možná i moře a budeme čekat, které ryby doma s dětmi vyrobíte, aby voda ožila. Je to na vás, užijte si to.

Pondělí 15.duben - pondělí 22.duben

Malí zahradníci

V tomto týdnu nás bude zajímat vše, co roste. Budeme pozorovat fazole, hrášek a možná i jiná semínka.. jak klíčí a rostou. Dozvíme se, co pro svůj růst potřebují a jak o ně pečovat.

Pondělí 22.duben - sobota 27.duben

Čároškový den

Nejsem žádná krasavice,

na nose mám bradavice.

Straším mámy, straším děti,

skvěle létám na koštěti.

Pátek 26.duben

Focení na tablo

Vyfotíme děti na tablo, které následně vystavíme v pekárně na náměstí (v červnu). Oblečení zvolte dle vašeho uvážení.

Pátek 26.duben

Pohádka: O kominíku Josífkovi

Do školky přijede Divadlo Matýsek s pohádkou, která vypráví příběh o štěstí kominíka Josífka, které se mu jednoho dne, aniž si to uvědomí, vytratí jako dým z komínu. Cena bude upřesněna dle počtu zúčastněných dětí a odečtena z kulturního fondu.

Pondělí 29.duben

Slet čarodějnic

Na oslavu svátků a narozenin zveme čaroděje a čarodějnice. Bude zábava.

Masky čarodějů a čarodějnic vítány.

HVĚZDIČKOVÁ OSLAVA

Společně oslavíme s kamarády jejich svátek či narozeniny.

úterý 30.duben

Společná oslava narozenin a svátků dětí

V úterý 30. dubna oslavíme narozeniny a svátky kamarádů.

Trička pro předškoláky

Milí rodiče,

tento rok bychom "AKCI TRIČKA" pojali trochu jinak... Mohli bychom dětem objednat trička natištěná,, za odpovídající cenu.. ALE: My bychom si je raději s dětmi vyrobily samy!

Co potřebujeme? Doneste prosím do školky dětem čistě bílé bavlněné tričko (nejlépe nové) a předejte třídní učitelce. My je pak s dětmi v průběhu následujících týdnů patřičně nazdobíme..

Děti trička dostávají na rozloučení s předškoláky a berou si je na školní výlet..

Věříme, že takto vytvořená trička budou mít pro děti zvláštní hodnotu a snad pro ně budou i připomínkou chvil strávených ve školce..

Neděle 30.červen