Focení na tablo

Kvůli velké nemocnosti dětí se budeme fotit nejen teď v pátek 26.4.2024. Určitě dofotíme všechny děti, které v pátek nepřijdou. Fotíme je sami, tak v tom není problém, jen se s vámi domluvíme na termínu kvůli oblečení. Takže, kdo jste nemocní, tak kvůli focení nespěchejte do školky.

Pátek 26.duben

Pohádka O kominíku Josífkovi

Do školky přijede Divadlo Matýsek s pohádkou, která vypráví příběh o štěstí kominíka Josífka, které se mu jednoho dne, aniž si to uvědomí, vytratí jako dým z komínu.

Pondělí 29.duben

SPOLEČNÁ OSLAVA A ČARODĚJNÝ REJ

V tento slavnostní den mohou děti přijít v kostýmech a společně si užít "čarování a čarodějné křepčení" společně s oslavou našich kamarádů.

Keramika

Do školky za námi přijede paní Eva z DDM, se kterou si vyrobíme něco pěkného, jarního, jen tak pro radost.

úterý 30.duben

Společná oslava svátků a narozenin - duben

Oslavíme svátky a narozeniny našich kamarádů a spoustu zábavy.

Pondělí 06.květen

Vezmi taťku, vezmi mamku, pojedem od hradu k zámku, aneb cesta za Bílou paní

25.5.2024 vás zveme na společnou sobotní akci v okolí naší mateřské školy, tentokrát s úkoly na téma hrad a Bílá paní. Prodej vstupenek 13.5.2024 ve třídě korálků. Vstupné za jedno dítě je 100.-( nebude hrazeno z fondu). Začátek je u MŠ Za koupalištěm...směr les u hřbitova a konec je u nádraží.

Sobota 25.květen

třídní projekt- Kamenná dáma( rozhledna Sněžník)

V letošním roce slaví naše rozhledna 160 let výročí. Při této příležitosti se zapojíme do výtvarné soutěže pořádané naším městem ve spolupráci s Klubem českých turistů. Výstava bude věnována historii rozhledny a bude v Jílovském zámku v měsíci červnu 2024.

Pondělí 27.květen - čtvrtek 30.květen

Třídní schůzka v Základní škole

28.5.2024 proběhnou třídní schůzky rodičů budoucích prvňáčků v Základní škole v Jílovém od 16.30 hodin.

úterý 28.květen

Pátek 31.květen